Dzień dziecka
29 czerwca na Placu Szarych Szeregów odbył się festyn z okazji Dnia dziecka w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Było dużo atrakcji. Więc Kochane Promyczki, z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam spełnienia dziecięcych marzeń, uśmiechu i szczęścia. Niech każdy dzień będzie niezwykłą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. 

22 kwietnia Dzień Ziemi
22 kwietnia Dzień Ziemi w tym dniu uświadamiamy sobie jak możemy zadbać  o naszą planetę Ziemię, co możemy dla niej zrobić żeby była czysta i zdrowsza. Uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw zagrażających ziemi ze strony człowieka. Uczymy się segregacji i ekologii. W tym dniu odbyły się zajęcia na których dzieci mogły się zapoznać z wiedzą jak dbać o naszą planetę.

Dzień kobiet
W piątek 8 marca w PWD Świetlicy Promyk, odbył się dzień kobiet. Chłopcy przygotowali wiele atrakcji dla pań od odgadnięcia marek samochodów co było trudnym zadaniem dla dziewczynek po wspólne tańce i poczęstunek. 

Walentynki na Promyku
Walentynki na "Promyku" w dniu 14.02 odbył się przekaz poczty walentynkowej♥️♥️♥️. Każdy mógł stworzyć walentynkę napisać wiersz, dla osoby którą lubi, i wrzucić do pudełka. Następnie każda walentynka  została przekazana w odpowiednie ręce 🫶 wszyscy  czekali z niecierpliwością.